Industry Lift

Firma Concept Lift GmbH jest od 2 lat, również producentem podnośników dla przemysłu.

W wielu procesach produkcyjnych używane są wielofunkcyjne wózki, gdzie układane są podzespoły do montażu docelowych produktów. Podzespoły te leżą na regałach tego wózka. Często taki jeden wózek wazy do 200-300 kg. 

Pracownik produkcyjny musi się często kilkadziesiąt, i kilkaset razy w czasie pracy pochylać, aby wyjąć podzespół z dolnych regałów wózka., zanim dojdzie do tych wyższych. Kosztuje to bardzo dużo wysiłku, i czasu.

Specjalnie pod życzenia Klientów, produkujemy podnośniki Minilift dopasowane do różnych rodzajów wózków, lub platform, które maja być podnoszone. Uchwyty Minilifta są indywidualne i przy wspólnej współpracy ze zleceniodawcą, robione dokładnie dopasowane pod podwozie wózka lub platformy.

Pracownik może wtedy bez żadnego problemu, i wysiłku, w miarę opróżniania regałów, podnosić, lub opuszczać wózek, tak ze w jednej pozycji wykonuje on montaż. Nie ma różnicy czy pracuje on w pozycji siedzącej, czy stojącej.

Zalety Minilifta to napęd na 230V, jego bardzo łatwa obsługa i montaż na hali produkcyjnej. Nie zajmuje również wiele miejsca na stanowisku pracy.

W przypadku pytań prosimy o kontakt.

Zamów