Strona główna

Podnośnik Mobilny MINILIFT2K

Miesięcznik "autoEXPERT" wyróżnił nasz produkt podnośnik mobilny jednokolumnowy w konkursie Produkt Roku 2013 w kategorii sprzęt i urządzenia warsztatowe. Dziękujemy czytelnikom oraz ekspertom za docenienie naszego produktu na łamach miesięcznika.

Firma Concept Lift Sp. z o.o. jest producentem podnośnika o nazwie mobilny podnośnik jednokolumnowy Minilift-2k..

Concept Lift jest jedynym producentem mobilnego podnośnika MINILIFT 2k, który z biegiem czasu, poprzez zaangażowanie inżynierów i techników stał się z podnośnika urządzeniem wielofunkcyjnym.

Solidność i bezpieczeństwo, było podstawowym założeniem przy rozwijaniu dalszych funkcji.  Zaczęło się tylko od funkcji podnoszenia samochodów  za koło. Następnie powstał pierwszy uchwyt do progów. Potem podstawka która musiała być skonstruowana do wysokości 1 metra. Dalej był to żuraw do silników i podpórka  do skrzyni biegów. Jako ostatni powstał Macpherson adapter, czyli uniwersalny ściskacz do sprężyn. To było największe wyzwanie, szczególnie ze względów bezpieczeństwa. Ale i temu podołali niemieccy technolodzy i statycy.

W planach są jeszcze aktualnie trzy rodzaje nowych przystawek. W przyszłości będzie ich jeszcze więcej.

Wszystkie przystawki są tak skonstruowane, żeby zawsze pasowały do każdego podnośnika, bez względu na jego rok budowy. Przystawki można w każdej chwili dokupić, nawet do starszych modeli, i mamy gwarancje, że będą one pasowały.

10 lat gwarancji podkreśla naprawdę solidną solidność, i absolutną pewność co do jakości produktu.

Na rynku pojawiły się już kopie naszych podnośników. Niestety, nie są one bezpieczne.

Jeżeli chcą Państwo być pewni, że proponowany podnośnik mobilny, to oryginalny MINILIFT-2k, proszę się poinformować w naszej siedzibie w Szczecinie lub u swojego dystrybutora naszych produktów.

Nasi partnerzy są oficjalnymi dystrybutorami. Każdy podnośnik ma własny numer seryjny, który jest potem dopisany do klienta. W ten sposób zawsze wiemy jaki model,  gdzie się znajduje. Zadowolenie i bezpieczeństwo naszych Klientów ma dla nas najwyższy priorytet!