Skip to content

O NAS

Concept Lift Sp. z o.o od ponad 15 lat w Polsce

Firma Concept Lift Sp. z o.o. jest od ponad 15 lat generalnym i wyłącznym przedstawicielem Producenta AUTOLIFT GMBH z Austrii, firmy rodzinnej, która zajmuje się technologią, projektowaniem, produkcją oraz serwisem podnośników do podnoszenia pojazdów szynowych od ponad 35 lat. We wczesnych latach firma AUTOLIFT GMBH koncentrowała się wyłącznie na sektorze motoryzacyjnym, ale w przeciągu ostatnich 15 lat stała się globalnym graczem, i również liderem, w dziedzinie systemów podnoszenia pojazdów szynowych i obrotowych systemów podnoszenia. Od tego też czasu Concept Lift jest w Polsce jedynym i wyłącznym przedstawicielem producenta. 

O firmie

3 W 1

Wszystkie 3 obszary doskonale się uzupełniają i idealnie pasują do naszych kluczowych kompetencji, tworzenia niestandardowych projektów, technologii napędów podnośników dla taboru szynowego za pomocą samoblokujących śrub podnoszących, a także konstrukcji stalowych i skrzynek rozdzielczych. Dzięki wysokiemu stopniowi jednorodności części, produkcji seryjnej niektórych elementów w dziedzinie technologii napędowej i naszemu dużemu zakresowi własnej produkcji, jesteśmy w stanie zaoferować niestandardowe, ale jednocześnie opłacalne rozwiązania.

O firmie

Nasza przewaga: DOPASOWANE ROZWIĄZANIA I SZYBKA REAKCJA

Ponieważ Firma jest zarządzana bezpośrednio przez właściciela, kluczowe decyzje są podejmowane szybko i wdrażane w ukierunkowany sposób dzięki prostej hierarchii. Jesteśmy wystarczająco dużym przedsiębiorstwem, aby pozwolić sobie na potężny zespół programistów, dział zapewnienia jakości i doświadczony zespół serwisowy, a jednocześnie wystarczająco „szczupli” i elastyczni , aby nie ugrzęznąć w biurokratycznej nieefektywności. 
Podnośniki przeznaczone dla taboru szynowego oferujemy w procesie tzw. z jednej ręki, od A do Z. 
Parametry techniczne są uzgadniane z przyszłym Użytkownikiem, następnie  w razie potrzeby odbywa się wizja lokalna na miejscu przeznaczenia pracy podnośników w celu optymalizacji wyposażenia podnośników, jego funkcji, parametrów, dopasowania w miejscu pracy oraz do taboru jaki ma być obsługiwany. Sprawdzamy posadzki, możliwości rozprowadzenia optymalnego przewodów, zasilania itp. Następnie po zatwierdzeniu i decyzji zakupu, podnośniki są wdrażane do produkcji i dostarczane, oraz montowane i serwisowane  przez autoryzowany serwis. Całość odbywa się bezpośrednio od Producenta, w tym przypadku bez udziału pośredników i firm handlowych. 

O firmie
O firmie

© ConceptLift 2023

Wykonawcą strony jest – Agencja Reklamy Visual Art